Brčekoly 2011

V sobotu 16.7.2011 využil náš sbor dobrovolných hasičů pozvání od SDH Synčany na účast 2. ročníku soutěže "O pohár obce Synčany v PS 8". Akce probíhala v příjemném prostředí letního areálu Brčekoly, který se nachází nedaleko obce Synčany.

Prezentace probíhala od 13 hod. SDH Vlachovice tuto pozvánku využilo zcela na 100% a to včetně stanového táboření v tomto areálu. Náš již specifický vycházkový úbor opět oslnil, porotcům nezbylo nic jiného než jej tolerovat, za dodržení opasků a přileb. Výsledky ovšem tak 100% nebyly. Dva členové z původní sehrané sestavy se nemohli na poslední chvíli zúčastnit a byli pohotově nahrazeni ochotnými a obětavými dobrovolníky. Přes veškeré vypětí sil a malé technické nedostatky u savic a proudnic se nám nepodařilo udržet časový limit pod minutu a museli jsme se spokojit se 6. místem/ze 6 a časem 81sec.
Poraženi jsme ovšem neodcházeli, neboť v kulturním programu jsme zaujali místo první. Stanování, camping včetně kotlíku a drštkové polévky, párků a pitíčka nám mohli všichni ostatní jen tiše závidět. A o tom, že "vítězové" se dokážou postarat o dobrou zábavu, jsme přesvědčovat nemuseli nikoho.

Navázali jsme nové kontakty s SDH Synčany a SDH Svidnice.

!!!!!!!!!!!ZDAR POŽÁRNÍMU SPORTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Další fotografie ze závodů- soukromé album I. Svobodové

 Závody v Brčkolech 2011 - první pokus  Závody v Brčkolech 2011 - druhý pokus