Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Jabloňov - Vlachovice 1:7 (1:4)

Jabloňov - Vlachovice 1:7 (1:4)

23.9.2007

Střelci našich branek:
20. min - Josef Gabriel 0:1
33. min - Zdeněk Petr 1:2
39. min - Zbyněk Sáma 1:3
43. min - Miroslav Petr 1:4
65. min - Miroslav Petr 1:5
76. min - Zbyněk Sláma 1:6
90. min - Josef Petr 1:7

Jan Petr - Karel Petr, Petr Svoboda, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek, Ladislav Sláma - Zdeněk Petr (60. Radek Šustáček), Josef Gabriel (65. Josef Petr)

Letos poprvé se Vlachovicím vydařil zápas. Sice už jsme jednou poměrně přesvědčivě vyhráli (4:0 s Březím), ale dnes jsme kromě výsledku zahráli velmi dobře i v poli. A samozřejmě i to štěstí při nás stálo.
Jabloňov jsme ještě nikdy nedokázali porazit, ale oproti loňskému jaru nám neutekl začátek. Úvodní náznak tlaku jsme přečkali bez úhony a začali jsme postupně soupeře přehrávat. První gólový moment přišel po vysunutí Pepy Gabriela, který svým důrazem a rychlostí strhl vedení na naši stranu. Chvíli nato ale po hrubce a víceméně náhodné střele domácí srovnali. Otěže zápasu však třímali fotbalisté z Vlachovic. Po rohu dorážel do prázdné brány Zdeněk Petr a opět jsme vedli. Zanedlouho Zbyněk Sláma využil laxního přístupu domácí obrany a z dálky nedal gólmanovi šanci - 1:3. A chvíli před poločasem po dobré narážečce zmrazil naděje soupeře Miroslav Petr - 1:4.
Druhá půlka měla podobný průběh. Hra po zemi byla účinnou zbraní a Jabloňov moc nehrozil. Po hodině hry se svým typický průnikem blýskl opět Miroslav Petr a bylo to 1:5. Asi o 5 minut později Zbyněk Sáma po rohu krásně hlavou zvýšil na 1:6. Pak jsme přestali hrát a domácí si tvořili šance. Naštěstí žádná z nich se neujala a v posledních vteřinách je dorazil "rumový" gól Josefa Petra.
Po dlouhé době se naši hráči fotbalem bavili. Ted by to chtělo v tomto trendu pokračovat. Jabloňov - Vlachovice 1:7.