Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Jimramov B - Vlachovice 1:6 (1:1)

Jimramov B - Vlachovice 1:6 (1:1)

21.6.2008

Střelci našich branek:
42. min - Miroslav Petr 1:1
52. min - Radek Šustáček 1:2
60. min - Radek Šustáček 1:3
72. min - Martin Hušek 1:4
78. min - Martin Hušek 1:5
87. min - Martin Hušek 1:6

Jan Petr - Petr Svoboda, Radek Smejkal, Karel Petr, Zbyněk Sláma - Michal Janošec, Martin Hušek, Miroslav Petr, Ladislav Sláma - Miloš Růžička (70. Milan Petr), Radek Šustáček

Závěrečný zápas měl být pouze formalitou. Hráli jsme proti poslednímu Jimramovu, se kterým pravidelně otevíráme střelecké hody. Na toto utkání ale tradičně chyběli hráči a situaci opět zachraňovali naši „fotbaloví veteráni“.
Do zápasu jsme ale vkročili dost tragicky. Kupili jsme chybu na chybu a po 20 minutách jsme mohli klidně o 3 branky prohrávat. Domácí ale naštěstí trestali jenom jednou. Pak se kurz zápasu začal otáčet tím správným směrem a my pomalu přebírali iniciativu. Ještě do poločasu srovnal Miroslav Petr, čímž se, alespoň na chvíli“ osamostatnil v tabulce střelců celé soutěže.
Druhá půle už byla plně v naší režii. Jimramovská rezerva, hrající pravděpodobně svůj poslední zápas, se totálně položila a my postupně navyšovali skóre. Klid do našich řad vnesl Radek Šustáček dvěma brankami a hattrickem hosty dorazil Martin Hušek. Jen je škoda, že Miroslav Petr ještě jednou neskóroval, protože se po závěrečném kole dělí o první místo v tabulce střelců. To ale nic nemění na jeho střelecké produktivitě a už podruhé dokázal, že bez něj by ten náš fotbal lehce pokulhával.

Vyhráli jsme 6:1, a nakonec jsme skončili na 8. místě. Je to trochu zklamání, ale ještě asi nenastal ten správný čas na atak příček nejvyšších. Snad příští sezónu