Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Strážek B - Vlachovice 0:3 (0:0)

Strážek B - Vlachovice 0:3 (0:0)

24.5.2008

Střelci našich branek:
68. min - Zbyněk Sláma 0:1
82. min - Josef Gabriel 0:2
90. min - Josef Gabriel 0:3

Jan Petr - Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Karel Petr, Jan Šandera - Michal Janošec, David Růžička, Radek Šustáček, Jiří Ročárek - Josef Gabriel, Josef Petr

Hororová půlsezóna pokračuje. Náš tým se hroutí. Zranění kosí jednoho za druhým a není tomu konec. Dnes do Strážku to bylo zoufalé, přemlouvání a shánění nebralo konce, nakonec se podařilo sehnat jedenáct posledních, statečných, polozdravých, polostřízlivých a nerozehraných. Toto všechno tvořilo seskupení, se kterým se na hřiště předposledního celku vyrazilo neprohrát. Výhra by byla dobrá, ale moc jsme nedoufali.
Ale naštěstí se domácí ukázali jako slušní hostitelé. Jejich útoky nebyly zase tak nebezpečné a první velká šance v jejich podání byla velkým dílem štěstí a naštěstí pro nás skončila na břevně. My se snažili hrát kombinačně (ve Stražku je jedno z nejlepších hřišť na okrese) a občas se zadařila i šance. Bohužel ani ty nejvyloženější neskončily gólem, a tak byl poločas 0:0.
Druhá půlka začala pokusem o nápor domácích, jejich útoky ale většinou končily na vápně. Během zápasu začala trápit naše hráče zranění. Jirka Ročárek skončil po utkání s berlemi, Honza Šandera s výronem v kotníku. Přesto jsme drželi 0:0, i když slovo drželi není na místě. Stražek byl druhou půlku ještě více neškodný než v první části. Asi 20 minut před koncem přišel nejhezčí gól našich hráčů minimálně na jaře. Zbyněk Sláma z poloviny nachytal domácího brankáře nepřipraveného a nádherným lobem strhl vedení na naši stranu. Stražek se nevzdával a po rohu mohl po chybě našeho gólmana srovnat. Radek Smejkal ale jistý gól vykopl z čáry. Pak začal úřadovat Pepa Gabriel. V závěrečných 10 minutách pečetil dvěma trefami na konečných 0:3. Slouží se mu vyseknout poklonu, protože odehrál celý zápas s žaludečnímy problémy.
Vyhráli jsme 0:3, ale vypadá to, že problémy se složením týmu neskončily a v pátek v Jívoví bude umění složit mančaft.