Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Radostín B 1:0 (1:0)

Vlachovice - Radostín B 1:0 (1:0)

2.9.2007

Střelci našich branek:
32. min - Miroslav Petr - 1:0

Jan Petr - Karel Petr, Petr Svoboda (65. Radek Smejkal), Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek (46. Radek Šustáček), Ladislav Sláma - Josef Gabriel, David Růžička (53. Jiří Ročárek )

Po smolném zápase v Křoví nás bohužel opustil trenér, a tak jsme proti Radostínu zvolili variantu bez trenéra a tu budeme teď praktikovat. Náš dnešní soupeř spadl z vyšší soutěže, ale začátek letošního roku mu hrubě nevyšel a je bez bodu na chvostu tabulky.
Ale vůbec to nebyl lehký zápas. Na našem malém hřišti se může stát cokoliv a každá chyba se trestá. V poměrně dobrém zápase jsme ale měli navrch my. Alespoň co se týče gólových šancí. Za první poločas jsme klidně mohli vést 6:0 a nikdo by se nedivil. Občasné výpady soupeře tolik nebezpečné nebyly. Branku nekonec dal po odražené střele Miroslav Petr a byl to pro nás klíčový zásah. Hlavně v první půli jsme nedokázali udržet klid v koncovce a totálně jsme v zakončení propadli.
V druhé půli jsme proto museli neustále držet pozornost, protože Radostín hrozil čím dál víc. Naštěstí opět pouze po vápno, dál už se hostující útočníci málokdy dostali. My ve snaze neinkasovat jsme už tolik neútočili, ale i tak jsme občas zahrozili. Druhý poločas byl boj a nakonec jsme tři body udrželi doma po výhře nad Radostínem 1:0