image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Počítky - Vlachovice 7:2 (4:2)

Počítky - Vlachovice 7:2 (4:2)

Datum konání:
8.11.2009

Střelci našich branek:
19. min - Jan Janeba - 2:1
39. min - Karel Brusenbauch - 4:2

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Michal Janošec, Radek Smejkal - Jan Janeba, Miroslav Petr , Miroslav Krondráf, Radek Šustáček (45. Ladislav Sláma) - Zdeněk Petr (30. Zbyněk Sláma), Karel Brusenbauch

Hodně se mně nechtělo psát článek o tomto zápase. Co také psát o potupném debaklu na kterém nic nemění fakt, že jsme hráli proti prvnímu a nejlepšímu týmu. Tak pěkně po pořádku. I když první branka padla po brankářově chybě, neměla platit. Buď kvůli ofsajdu nebo kvůli vysoké noze. Za chvíli to bylo 2:0. A to bylo odehráno patnáct minut. Chvíli na to sice snížil Honza Janeba, ale za další čtvrthodinu jsme po zkratech vzadu prohrávali 4:1. Mít ručník, hodíme ho. Zdálo se, že je po zápase. Co se ale nestalo. Premiant v útoku Karel Brusenbauch snížil na 4:2 a chvíli před obrátkou dokonce dal gól na 4:3. Ten ale nesmyslně neuznal znuděný a zmrzlý lajnový rozhodčí, který si při horlivé signalizaci praporkem alespoň trochu zahřál ruku, kterou si nemohl strčit do kapsy. Jen dodám, že hlavní by ten gól uznal. Pane Novák, Vy jste hlavní rozhodčí, nemusíte slepě poslouchat pomezní. Těžko říct, jak by zápas vypadal, ale kdyby jsme nebyli dvakrát záříznuti, byl by výsledek o půli vyrovnaný. Ale nestalo se.

Druhý poločas jsme se chtěli pokusit o aktivní hru, ale nějak se nedařilo. A přitom mají Počítky velké díry v obraně. A tak přišla smrtelná pětiminutovka. V plné nahotě se ukázala naše velká bolest a to hra obrany. Mám dojem, že počítečtí hráči nedostanou nikdy tak pěkně namázáno ani od vlastních hráčů. Konečný výsledek 7:2 ale bohužel odráží vcelku přesně stav našeho a počíteckého týmu. A nerad bych se poštěl do kritiky ve vlastních řadách, ale pokud nezačneme fotbalu ve Vlachovicích dávat víc, pak kabiny stavíme zbytečně.