Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Počítky 1:5 (0:2)

Vlachovice - Počítky 1:5 (0:2)

30.5.2010

Střelci našich branek:
72. min - Zbyněk Sláma 1:4

Karel Brusenbauch - Jan Šandera, (68. Radek Šustáček), Karel Petr, Zbyněk Sláma, Radek Smejkal - Michal Janošec, Miroslav Petr, Jiří Ročárek, David Růžička - Jan Petr, Jiří Pustina

Lídr soutěže si přijel do Vlachovic pro tři body a výrazné přiblížení postupu. Proti naší dlouhodobě oslabené sestavě měl cestu výrazně usnadněnou. Sice jsme na začátku lehce soupeře přitlačili, ale opět jsme pohořeli v koncovce. Za zápas máme maximálně tři šance, když ji neproměníme, končí zápas gólovým přídělem v naší síti. Počítky postupně přebraly iniciativu a začaly i dávat góly. Do poločasu to bylo po rychlých výpadech 2:0 a bylo jasné, že ani dnes nevyhrajeme.

Druhý poločas už byl víceméně zmar. Nebyli jsme schopni Počítky přitlačit, naopak jsme je pouštěli k dalším šancím. A oni mají nejlepšího střelce soutěže. Ten nám nasázel dohromady tři branky, z toho dva v druhé půli. Náš čestný úspěch zdaleka nemohl zakrýt onu pověstnou propast mezi oběma týmy. Výsledek 5:1 je bohužel reálným obrazem našich současných možností.