Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Polnička - Vlachovice 0:1 (0:0)

Polnička - Vlachovice 0:1 (0:0)

13.5.2012

Hráči Polničky udělali velký pokrok oproti minulé sezóně, což potvrdili na podzim u nás remízou 3:3. Náš tým byl opět úplně jiný, než ten proti Hamrům, poprvé se v soutěžním zápase objevil Standa Starý a vedl si velmi dobře.

Polnička začala lépe. Asi po deseti minutách měla obrovskou šanci získat vedení, neuvěřitelně nás dvakrát zachránilo břevno. Pak už se hra přelévala a šance se víceméně střídaly na obouch stranách. Na naší straně dobře dvakrát pálil z pozice stopera Tomáš Beneš a pak Honza Janeba měl taky jasnou možnost skórovat. Domácí proti nám hrozili hlavně díky chybám, které naše defenziva produkovala. Do půlky ale už branka nepadla.

Druhý poločas už jsme drželi ve své moci. Když pomineme jednu brankovou příležitost soupeře, drželi jsme míč ve své moci a hráči Polničky už nebyli tak nebezpeční. Dost jim uškodilo střídání. Na naší straně svítí supertutová šance Míry Petra, ten ale kromě brankáře obstřelil i bránu. Ale za druhý poločas jsme si body zasloužili. Tím spíš, že ještě před zmiňovanými akcemi se dokázal důrazem prosadit Kamil Krbek a po hodině hry rozhodl zápas jediným gólem. A to jsme další šance zahazovali mnohdy špatným řešením před vápnem Polničky.

Vyhráli jsme i v kombinované sestavě, výkon měl do ideálu daleko, ale zatím to na soupeře stačilo. Co ale příště...