image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Štěpánov B - Vlachovice 2:1 (1:0)

Štěpánov B - Vlachovice 2:1 (1:0)

Datum konání:
18.5.2013

Ve Štěpánově mají krásné, velké hřiště. Tak trochu opak našeho. Vždy nám tento formát vyhovoval, bohuže série zranění a maturit nám nedovoluje jaksi odehrát alespoň dva zápasy v podobné sestavě.

Zápas byl od začátku plný nepřesností, ale nutno říci, že jsme soupeře presinkem tlačili k chybám. Obrovitou šanci ale připravil Michal Janošec, který pasem za obranu vyzval ke skórování Honzu Janebu. Ten tváří v tvář gólmanovi trestuhodně zklamal. Asi po patnácti minutách začali tlačit domácí a hned se prosadili. Po sérii zmatků protlačili míč do brány a my opět prohrávali. Navíc jsme nehráli dobře. Sestava, která spolu prakticky nehrála, nebyla schopna souvislé hry. Navíc chyběl pohyb a zájem o hru. To hráči Štěpánova si dokázali přihrát a klidně mohli nějakou branku přidat. Nestalo se a my po půlce prohrávali 1:0.

Druhý poločas začal tak, jak skončil. Domácí měli po pěti minutách nastřelené břevno a tutovou šanci. Naštěstí pro nás zafungovalo okřídlené "nedáš-dostaneš" a po následném brejku se prosadil Jarda Lankaš. Tato živá voda nás nakopla a soupeř začal nestíhat. V těchto chvílích jsme byli lepší, bohužel nám zoufale chyběl klid v koncovce. Asi čtvrthodinu před koncem se opět domácí chopili taktovky a v 80. minutě rozhodli zápas. Chyba ve středu pole, kolmá nahrávka a bylo 2:1. Už jsme se na nic nezmohli. Náznaky šancí nestačily a my jsme prohráli 2:1.