Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Bohdalov B 0:2 (0:2)

Vlachovice - Bohdalov B 0:2 (0:2)

14.10.2012

Proti rezervě Bohdalova jsme ještě neztratili bod. Dnes se to ale vše mělo změnit. Mladí hráči z Bohdalova vstoupili do zápasu mnohem lépe a zatlačili nás před naši bránu. Dlouho se ale pouze zastřelovali. Nutno ale zmínit situaci asi z 20 minuty, kdy hostující útočník obešel vše, co mu stálo v cestě a neuvěřitelně přestřelil úplně prázdnou bránu ze vzdálenosti asi deseti metrů. Stejně neuvěřitelně zapůsobila pumelice Zbyňka Slámy téměř z půlky hřiště, která připoměla podobnou situaci Pavla Nedvěda z Eura 2000. Stejný byl bohužel i výsledek a břevno branky se třáslo ještě po zápase. To byla bohužel jedna z mála povedených akcí na naší straně v prvním poločase. Nepřesnosti, špatné zpracování, ztráty míče. Bohdalečtí byli lepší a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení - bohužel po našich hrubých chybách v obraně.

Druhá půle byla úplně o něčem jiném. Hosté vyklidili pole a my začali kontrolovat hru. Přicházely i šance, bohužel bez gólového efektu. Jarda Lankaš mohl minimálně vyrovnat, druhé břevno a nepřesná koncovka mu to nedovolila. A když už jsme skórovali, rozhodčí branku neuznal. Bez gólu se bodovat nedá a nám dneska souzeno nebylo. Remízový zápas jsme prohráli chybami z prvního poločasu.