image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Hamry nad Sázavou B - Vlachovice 3:1 (2:0)

Hamry nad Sázavou B - Vlachovice 3:1 (2:0)

Datum konání:
17.5.2014

Hodně zvláštní zápas. Ale už začínám chápat, co se dělo před dvěma týdny v Herálci.

Začátek byl asi dost podobný. Totální chaos v našich řadách a dva zkraty stopera poslal domácího útočníka do prvního (a ne zdaleka posledního) úniku a on se štěstím o tyčku poslal Hamry do vedení. Strašný začátek pokračoval. Nutno podotknout, že nešťastný sobotní termín doplněný faktem, že máme hodně zraněných hráčů (a že jich přibývá) k výkonu týmu přispěl měrou vrchovatou. Soupeř vyčkával a šance, které měl, jsme chystali svými zkraty sami. Navíc svůj neuvěřitelný příběh začal psát mladý a pravděpodobně veeeelmi nezkušený pan rozhodčí. Ten může děkovat...komu chce, protože se hrál prakticky bezproblémový zápas před minimální diváckou kulisou (asi netáhneme), a tak jeho přibývající zkraty pro něj dopadly dobře. Ale zpět ke hře. V první půli jsme převzali herní iniciativu asi po čtvrthodině, ale nulová střelba a příšerná nahrávka nemohla vůbec domácí děsit. A tak jsme inkasovali i podruhé po centru ze strany a dorážky z bezprostřední blízkosti. Opět po sérii chyb.

Druhá půle - to už byla komedie. Pan rozhodčí výrazně připomněl úroveň soutěže a musím říct, že po dvaceti letech v okresním fotbale jsem toto nezažil. Ale každý má svoje začátky zvládnuté jinak. My jsme sice bojovali, chtěli, ale koncovka prostě pokulhává. Navíc náš brankář laboroval se svalem na boku a koncem zápasu musel odstoupit i Miroslav Petr. Šance se ale nakonec začali kupit. Bohužel ne vyložené. A po jedné z nich - přímém kopu z velké dálky - dorazil vyražený míč Josef Petr. Chybělo asi dvacet minut a my víc otevřeli obranu. Do ní pronikali domácí hráči a hrozili. Po jednom z nich dovezl do prázdné branky nejlepší hráč domácích a bylo po zápase.

Dnes to byl velmi špatný výkon a já bych rád, abychom sobotní zápasy obsazovali lépe a hlavně početněji. Dnes jsme úzkým kádrem prohráli zápas. Ale naprosto zaslouženě