image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Bobrová B 2:0 (1:0)

Vlachovice - Bobrová B 2:0 (1:0)

Datum konání:
20.10.2013

Předposlední zápas sezóny jsme odehráli s ohromným počtem hráčů. Celkem čtyři lidi na střídání, to se zadaří málokdy. Soupeř z Bobrové měl odlišné starosti a začal utkání pouze s deseti hráči.

Tyto zvýhodněné počty nám většinou seberou vítr z plachet my se trápíme. Málem tomu bylo i tentokrát. Hned po odpískání zazmatkoval celý střed defenzivy a jen díky shovívavosti hlavního arbitra jsme neprohrávali. Pak už jsme diktovali tempo my. Poměrně zřejmá převaha ale dlouho vycházela vniveč, jakobychom ani nechtěli dát branku. Hlavně Jarda Hamřík má letos pořádně vlhký střelecký prach. Asi po deseti náznacích šance a asi dvouch tutovkách se k přímému kopu postavil Michal Janošec a nádherně přes zeď poslal něš tým do vedení. Asi po půlhodině hry dorazil poslední hráč hostí, naštěstí to na obrazu hry příliš nezměnilo. Soupeř se do příležitostí nedostával, poločas tak skončil 1:0.

Druhá půle byla z naší strany o dost lepší. Kombinační hrou jsme se sanžili dostávat před soupeřovu bránu, ale dlouho se nedařilo potvrdit převahu druhým gólem. Bobrová mohla kdykoliv vyrovnat, k tomu ale naštěstí neměla žádnou příležitost. Asi po hodině hry vyslal Tomáš Hiesböck do brejku Miroslava Petra a ten se štěstím prostřelil. Vypadalo to, že se konečně prosadíme i více brankami, ale koncovka nás letos hodně trápí.

Výhra 2:0 je naprosto zasloužená.