Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Hamry B 2:1 (0:1)

Vlachovice - Hamry B 2:1 (0:1)

6.10.2013

Vzývanou výhru z minulého týdne se nám podařilo potvrdit i dnes. Ale byl to boj a opět jsme se málem porazili sami.

Hamry toho u nás moc neukázaly. Asi po dvaceti minutách sice šly do vedení, poté měly ještě jednu tutovku, pak už víceméně nic. My se v prvním poločase také moc nepředvedli, spíše jsme se trápili, ale šanci jsme měli také jednu. To se Zbyněk Sláma již radoval z branky, hostující gólman ale byl u tyče včas.

Druhá půle již byla plně v naší režii, nedokázali jsme ale dlouho nic vymyslet. Dobývání hostující svatyně prolomil až po neuvěřitelně šťastné teči Zbyněk Sláma. To chyběla asi čtvrthodina. Hned po rozehrání mohl obrátit vývoj Tomáš Hiesböck, v samostaném nájezdu ale zklamal. Vše dobré se pro nás zlomilo pět minut před koncem. Po parádním naražení Honzy Nečase uklidil míč do sítě Miroslav Petr. A jako přes kopírák, hned po vstřelení branky se Miroslav Petr řítil na branku a opět nic. Samostané nájezdy nejsou naší silnou stránkou.

Zvítězili jsme 2:1, ale opět to mohlo být víc. Byli jsme lepší, fotbalovější a kromě zmiňovaných šancí jsme měli kopat dvě penalty. Ale body jsou doma.