Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Bobrová B - Vlachovice 2:1 (1:1)

Bobrová B - Vlachovice 2:1 (1:1)

17.5.2015

Branky: 2. J. Svoboda , 75. P. Janda - 15. T. Hiesböck

Remízový zápas, prakticky není o čem psát. Krásné, velké hřiště v Bobrové je ideálním místem pro kombinační fotbal. Bohužel toho nevyužil ani jeden z týmu. Během celého zápasu se mladý tým Bobrové snažil hrát kombinačně a vcelku se to dařilo. Ale pouze po naše vápno. Naopak náš výběr se snažil dlouhými pasy za obranu hrozit a v první půli to přineslo vyrovnávací branku. První se totiž po pěti minutách prosadil domácí výběr.

Pak už to byla pouze ha mezi vápny. O něco nebezpečnější byli domácí, ale výraznější šance se daly počítat sotva na prstech jedné ruky. A tak v druhém poločase rozhodl domácí tým po důrazném ataku našeho brankáře a bobrovský hráč a poslal tři body domů. Do konce zápasu jsme už nedokázali zareagovat a ani soupeř příliš nehrozil.