Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Bohdalec - Vlachovice 6:2 (5:0)

Bohdalec - Vlachovice 6:2 (5:0)

8.5.2015

Branky: 1. O. Follprecht , 12. O. Follprecht , 14. J. Ambrož , 18. J. Sklenář , 26. L. Jaša , 76. O. Follprecht - 51. O. Svoboda , 83. D. Matuška

Značně oslabená sestava vyrazila do Bohdalce. A byl to zase mazec. Rozehrávali jsme, ale po půl minutě jsme prohrávali. Neuvěřitelné. Ve dvacáte minutě to bylo 4:0. Náš tým byl hotový, zralý na rukavici, totálně psychicky položený. Domácí si dělali, co chtěli. Celá řada jejich šancí zůstala nevyužita. Do poločasu jsme inkasovali ještě popáté a mohli jít na párek. Nedokázali jsme vůbec podržet míč, byli jsme nedůrazní, naše nahrávky jsme hráli soupeřům. Radši zapomenout.

V druhé půli se začalo blýskat. Ondra Svobota se velmi brzy prosadil z malého vápna a bylo 5:1. Následovaly další šance, najednou to šlo. Bohdalečtí sice neměli důvod tlačit se tolik dopředu, ale nutno ocenit, že jsme se po prvopoločasové tragédii úplně nesesypali. Domácí pak využili ještě jednu ze svých nemnoha šancí v druhé půli a navýšili tak na 6:1. My pak mohli kopat minimálně jednu penaltu, měli další šance a až těsně před koncem Dan Matuška proměnil svoji druhou tutovku a kosmeticky upravil výsledek na 6:2.