Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Bohdalec 1:6 (1:4)

Vlachovice - Bohdalec 1:6 (1:4)

24.8.2014

Branky: Petr Miroslav - Follprecht Ondřej 2, Franěk František 2, Ambrož Jan, Sklenář Jan

Špatně, špatně, špatně. Začátek hrozný, první poločas tragický, vstup do sezóny zoufalý. Nový tým byl se proti dobře hrajícímu soupeři neprosadil. Bohdalec je tým jednoho hráče, dneska se ale prosadil jako tým. A my jim k tomu výrazně pomohli.

Co se dělo v první půli bylo špatné. Hned první minuta, samostatný únik hostů - 0:1. Za další čtvrhodinu 0:2 - trochu nás pan rozhodčí zařízl. Po půlhodině sice snížil Miroslav Petr, ale velmi produktivní soupeř do půlky dvěma brankami zvýšil. A aby nebyl produktivní - chodit ve dvou na brankáře se každý zápas nepoštěstí.

Druhá půle začala lépe. Bohdalec jsme přehrávali, pohříchu jsme se do vyložených šancí nedostali. Pak přišly chvíle hostů (jediné v druhé půli). Nepohlídaný roh a brankářem lehce podceněný přímák a debakl byl na světě. I přes rozhodnutý zápas byl závěr velmi hektický, naštěstí se vše obešlo bez zranění i karet.

Celý zápas jsme hráli opravdu zle, Bohdalec si po pádu z vyšší třídy musel připadat jak na procházce růžovou zahradou. Posílali jsme jim nahrávky přímo na nohy, nedůrazem jsme soupeře pouštěli do šancí, hra dozadu byla alarmující.

Snad se z prvotního šoku probereme příště v Hamrech.