Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Bohdalov B 3:2 (2:1)

Vlachovice - Bohdalov B 3:2 (2:1)

21.9.2014

Branky: Šandera Jan, Smejkal Radek, Němec Radim - Vytlačil Jaromír, Hanych Libor

Po sérii ostudných výsledků jsme chtěli konečně naplno bodovat. A povedlo se. I když to byla hodně těžká šichta.

Bohdalov měl o něco lepší bilanci než my. V předešlých zápasech urval nějaké body a navíc k nám přijel ve velmi mladé sestavě. Nám se ale povedl vstup. Na mokré trávě jsme ostřelovali (deonedávna věc nevídaná) hostujícího brankáře. Po deseti minutách jsme vedli. Radim Němec si zaběhl za soupeřovu obranu a překonal brankáře. I nadále jsme byli aktivnější, vyložené šance už ale nepřicházely. Hosté také pomalu vystrkávali růžky a tlačili se do zakončení. Obráncům hodně znepříjemňuval život kluzký terén a chyby v defenzivě se kupily. U dvou největších byl Radek Smejkal. Nejprve zaskočil bohdalovského brankáře nákopem z naší poloviny, kdy míč po odskoku přeplachtil strážce svatyně a bylo to 2:0. Pak poslal do brejku hostujícího útočníka a ten snížil před půlí na 2:1.

Druhý poločas už byli bohdalovští lepší. My nebyli schopni podržet míč, nahrát si. Čím dál více jsme dráždili svými chybami, až hosté po nedůrazu při přímém kopu vyrovnali. A dále byli nebezpeční. Naše příležitosti ve druhém poločase vůbec nepřicházely. A nutno říci, že remíza odrážela obraz na hřišti a my za ni mohli být i rádi. Ale nemůžeme mít pořád jenom smůlu. Na samém konci zápasu podnikl Jan Šandera průnik po křídle a křižnou střelou rozhodl zápas.