Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Pohledec 2:3 (0:1)

Vlachovice - Pohledec 2:3 (0:1)

7.6.2015

Branky: 58. J. Lankaš , 78. J. Nečas - 11. A. Jinek , 72. L. Ondráček , 90. P. Bukáček

V úmorném vedru se potkala dvě zdravotně zdecimovaná mužstva. Lépe začal Pohledec a po hlavičce A. Jinka vedl 0:1. Domácí se snažili držet míč a často střílet, bohužel se nedařilo přesněji zakončit. Pouze břevno M. Janošce více volalo po brance, jinak se šancí na obou stranách příliš neurodilo.

V druhém poločase už ubývaly síly. A začaly padat góly. Po brejku vyrovnal J. Nečas a domácí se nadále tlačili do zakončení, někdy až přespříliš zbrkle. Dvacet minut před koncem domácí obrana neuhlídala L. Ondráčka a rychlý forvard strhl vedení na stranu Pohledce. Chvíli na to se po rychlé kombinaci prosadil J. Lankaš a vyrovnal. Utkání směřovalo k remízovému závěru, v poslední minutě ale domácí obrana neuhlídala P. Bukáčka a ten střelou z vápna rozhodl.