Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Bobrová B - Vlachovice - 0:0 (0:0)

Vlachovice trefovaly tyče

Do úvodního zápasu IV. třídy mezi Bobrovou B a Vlachovicemi vstoupili lépe hosté z Vlachovic. Byli fotbalovější než domácí výběr a nebýt výborného výkonu gólmana Petra Hamříka, mohli hosté zaslouženě vyhrávat. Ve 20. minutě zatáhl Roman Břečka míč po pravé straně, křižnou nahrávkou našel Kamila Hlaváče a ten trefil z hranice vápna Hamříkovu tyč. O chvíli později natáhl střelu Václav Kucharčík z 20 metrů a orazítkoval spojnici Bobrovské brány. A po třetí zachránila branková konstrukce Bobrovou od inkasované branky. Těsně před pauzou to byl David Krejčí, který před tím zahodil velkou šanci.

Hamřík v brance Bobrové B čaroval

Ve druhém poločase se začala karta obracet. Domácí byli do konce blízko k otevření skóre, ale střela Vojtěcha Smažila skončila na břevně Jana Petra. V posledních dvaceti minutách několikrát hosté selhali před brankářem Hamříkem. Hlavně nájezdy Václava Kucharčíka a Romana Břečky volaly po gólu. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou.