Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Polnička 2:2 (0:1)

Polnička šla v první půli do vedení

První utkání jara přinesl velmi tvrdý boj o body. Polnička vlétla do zápasu ve velkém stylu a už od začátku přehrávala domácí. Svoje velké příležitosti ale nedokázala proměnit. Hlavně standardní situace v podání hostů výrazně volaly po gólu. Vlachovští hráči se dlouho hledali, pokulhávaly jim základní fotbalové dovednosti a byli, alespoň v první půli, převýšeni bojovností soupeře. A Polnička se dočkala chvíli před půlí, kdy se po krátkém obléhání prosadil hostující útočník Radim Kuřátko ze standardní situace a do kabin se šlo za stavu - 0:1.

Domácím vyšel finiš a vyrovnali v poslední desetiminutovce

Druhá půle byla opět spíše boj o střed hřiště. Hráči Polničky působili fotbalověji a domácí spíše nestíhali. Oproti první půli ale ubyly gólové šance. A když se asi po hodině hry prosadil z hranice vápna hostující Neubauer, zdálo se býti rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali a zatlačili soupeře. V poslední čtvrthodině vše vrhli do útoku a povedlo se jim díky dorážce Miroslava Petra snížit. Závěr byl velmi hektický a tvrdý. Rozhodčí ale zvládl situaci velmi dobře a i ve značně vypjatých okamžicích udržel zápas ve svých rukou. Snahu domácích o vyrovnání přetavil ve skutečnost vlachovský matador Miroslav Petr, když se dokázal prosadit na malém vápně přes soupeřovu obranu a umístil chvíli před koncem svoji střelu do černého. A i přes snahu vlachovských hráčů zvrátit zápas na svoji stranu se už skóre neměnilo. Zápas skončil remízou 2:2.