Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Bory B - Vlachovice 4:2 (2:1)

Bory B - Vlachovice 4:2 (2:1)

13.5.2023

Střelci: 5. Frejlich Daniel, 24. Burian Martin, 66. Burian Martin, 52. Karásek Jan - 23. Raus Štěpán, 60. Gabriel Pavel

12   Nečas Jan
Opět v jedenácti lidech jsme přijeli na krásné, ale hodně velké hřiště do Borů. A rozhodně jsme nebyli favorité. Domácí to také potvrdili hned na začátku, kdy se po propadnutém autu ve vápně rychle otočil domácí hráč a umístěnou střelou otevřel skóre. Trochu jsme se obávali velkého hřiště, navíc s nemožností střídat, ale nakonec nám vyhovovalo mnohem víc než naše menší. Dokázali jsme kombinovat, nahrát si a občas i zahrozit. Po dvaceti minutách Štěpán Raus tak napadal, že ho trefil domácí brankář a Štěpán trestal. K naší škodě ale po minutě pronikl do vápna domácí hráč, nadělal tam takový zmatek, že Martin Burian pálil do prázdné brány. A i my jsme mohli vyrovnat, bohužel se Štěpán Raus podruhé neprosadil. Do poločasu ještě několikrát zahrozili borští hráči, ale jejich rychlé brejky nebyly využity.
Druhá půle byla podobná. A i výsledkově. My se snažili vyrovnat a tlačili se dopředu, hráči Borů hrozili do otevřenější obrany. A jeden takový brejk po hodině hry využili - 3:1. Nám síly ubývaly, ale i tak se podařilo snížit. Pavel Gabriel si narazil a rychlým výpadem dal na 3:2. Chuť vyrovnat ale opět po krátké době utlumila chyba v defenzivě a Martin Burian rozhodl. Do konce zápasu se skóre už nezměnilo, i když šance byly na obouch stranách. Prohráli jsme 4:2, ale herně to byl jeden z nejvydařenějších zápasů.