Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2022/23 > Polnička B - Vlachovice 1:4 (1:0)

Polnička B - Vlachovice 1:4 (1:0)

18.6.2023

Střelci: 39. Synek Radim - 52. Svoboda Petr, 67. Rubín Lukáš, 75. Rubín Lukáš, 89. Ondra David

14   Rubín Lukáš     46

Poslední zápas sezóny 2022/23. Je za námi těžké jaro spojené s ne moc širokou základnou a problémy s účastí. Zvládli jsme to. I ten poslední krok, díky kterému jsme se dostali do horní poloviny tabulky. Utkání ale nebylo jednoduché. Bylo veliké horko, domácí bojovali a nám se v první půli zas až tak nedařilo. Průběh byl vyrovnaný, šance minimální, branková konstrukce zněla na každé straně jednou. Pět minut před koncem fatálně chyboval Pavel Doležal a domácí Radim Synek vymetl šibenici.

Po obrátce se hrál úpně jiný fotbal. Hráči Polničky ještě dvakrát zahrozili, pak ale domácí obránce zastavil průnik Jirky Glozigy pouze taháním za dres a nařízenou penaltu se štěstím proměnil Petr Svoboda. A misky vah se začaly převracet. Naši hráči najednou byli aktivní, chtěli hrát fotbal, začala se dařit kombinace a po několika šancích a mnoha standardních situacích se dvakrát prosadil Lukáš Rubín. Domácí se v nervózním závěru už neprosadili, naopak nabídli hrubým nedorozuměním v defenzivě branku Davidu Ondrovi.

Vyhráli jsme 4:1 a sedmnáctou sezónu zakončili výhrou.