Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2006/07 > Věchnov - Vlachovice 1:3 (1:0)

Věchnov - Vlachovice 1:3 (1:0)

3.9.2006

Střelci našich branek:
60.min - Zbyněk Sláma 1:1
73.min - Michal Janošec 1:2
88.min - Jiří Ročárek 1:3

Jan Petr- Karel Petr (55. Julius Janeba), Zdeněk Petr, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Radek Smejkal, Ondřej Smejkal (77. Milan Petr), Petr Svoboda (45. Radek Šustáček), Michal Janošec - Josef Petr, Jiří Ročárek

rozhodčí: Skryja

Ve čtvrtém kole na nás čekal dosud suverénní Věchnov. Ve třech zápasech neztratil bod a inkasoval pouze jeden gól. Utkání mělo navíc nádech tzv. "pracovního derby" kdy vlachovská firma Komstav spolupracuje s několika věchnováky. Zápas ale nebyl nijak jednoznačný. Oba soupeři si vytvářeli šance, Věchnov víc, Vlachovice zase byly nebezpečnější. Bohužel pro nás udeřilo právě na té špatné straně. Po autu se nadvakrát prosadili domácí střelci a bylo to 1:0. Nás to nezlomilo a do konce poločasu mohlo být vyrovnáno, ale Jiří Ročárek ani Zbyněk Sláma nedokázali přesněji zakončit.

Po obrátce opět přitlačili domácí a kolem naší branky bylo horko. Jako blesk z čistého nebe ale přišla "rána" Zbyňka Slámy z 25 metrů, která proklouzla domácímu gólmanovi mezi nohama. Rozhodující okamžikem byla penalta, kterou měl k dispozici Věchnov. Domácí střelec ale selhal a nedal. Vlachovákům postupně ubývaly síly a kvůli zdravotním problémům odstoupili Karel Petr a Ondřej Smejkal. Mezitím ještě Michal Janošec vystihl zle zahranou malou domů domácích a Vlachovice senzačně vedly. Věchnov se ale zdaleka nevzdával a pouze neschopnost jeho útočníků nás držela nad vodou. Během posledních 15 minut to bylo hotové peklo. Domácí obléhali naši obranu a snažili se alespoň vyrovnat. Těsně před konce utekl Jiří Ročárek a pečetil tak naši nečekanou výhru 3:1.

Z Věchnova jsme si odvezli velmi cenné body a hlavně i pocit, že hrát se dá s kýmkoliv. Doufejme, že další neděli to potvrdíme doma proti Rozsochám, které se po zaváhání Věchnova usadily na čele průběžné tabulky.